OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Česká spořitelna George Go

Česká spořitelna

Půjčka

Konsolidace půjček

Hypotéka

Aplikace George Go

George Go android

George iPhone

přihlášení

Oblíbené odkazy

Moje zdravé finance podporuje aplikace George Go

Česká spořitelna není a nemůže být jen bankou, která by se dlouhodobě uživila a prosperovala pouze z toho, že má k dispozici finance svých klientů. Asi každému průměrně vzdělanému člověku, který má alespoň minimální přehled o tom, jak dnes banky fungují, tohle musí být naprosto jasné. Konkurence je dnes obrovská a tak je velmi důležité, poskytovat klientům služby, které pro ně budou jakousi přidanou hodnotou nad rámec běžného vztahu banka – klient.

Vyzkoušejte unikátní soubor služeb moje zdravé finance

Služba Moje zdravé finance, kterou Česká spořitelna nabízí svým klientům, není jen povedeným reklamním tahem. Pokud se na ni zaměříme o něco více do hloubky, pak je jasné, že je to soubor služeb, které Vám dokáží v oblasti financí skutečně pomoci. V první řadě je k dispozici bankéř, který se nedívá se na celou Vaši finanční situaci pouze pasivně. Ale sám se aktivně podílí na jejím efektivním řešení. Jeho úkolem je zanalyzovat Vaše hospodaření a doporučit všechna reálná řešení konkrétní situace. Analýzu provádí profesionál, který však klientovi zvládne vše lidsky podat a vysvětlit. Další částí je zpřehlednění výdajů, což je praxí ověřený nástroj, jak zúčastněným otevřít oči a uvědomit si, kde jim často zbytečně protékají finance mezi prsty. Nechybí ani druhý účet zdarma nebo šance jak uspořit finance na energiích.

George Go je již k dispozici

Navíc je i tato služba funkční ve stále ještě běžícím systému Servis24, takže není třeba stahovat si ji např. do mobilu. Zároveň už je ale také dostupná v novém internetovém bankovnictví, které zanedlouho Servis24 překoná. Jedná se o George Go, což je novinka, která klientům dopřeje mnoho bonusů navíc. Již je k dispozici, stačí si ji jen vyzkoušet. Její ovládání je velmi intuitivní, není tedy s čím otálet. Navíc George Go přihlášení funguje na podobném principu jako servis24 přihlášení, což znamená, že je maximálně zabezpečeno a velmi jednoduché. Právě přihlášení a jeho bezpečnost byla mimo jiné věnována maximální priorita. Stačí už jen vyzkoušet všechny novinky, které Česká spořitelna nabízí.

A jaký je váš názor na službu Moje zdravé finance?

Napište do komentáře jestli používáte službu Moje zdravé finance, George, nebo ostatní uživatelé, vám rádi odpoví.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Internetové bankovnictví od České spořitelny

  23. 6. 2019 11:46:19 | Petr Novohradský

  Dobrý den, musím Vám sdělit, že takový ,,paskvil"" jaký máte v současnosti pro Vaše klienty vytvořený, to nemá obdoby. zvažuji, že si provedu konsolidaci půjček od jiné ba banky a odejdu od Vás. Toto považuji z Vaší strany za podraz na nás, klienty a nemám z tohoto Vašeho jednání žádnou radost....Zkuste se Vyx přihlásit v této Vaší aplikaci na účet ve Vaší ,,renomované" bance !!!
  Zdraví Vás Váš velmi nespokojený klient.
  Ing.PETR NOVOHRADSKÝ
  Tel.: 737 440 752

  Odpovědět

 • nemohu se přihlásit na učet

  16. 4. 2019 22:28:16 | Danuše Jurková

  Dobrý den, nemohu se přihlást na učet přes novou aplikaci George GO
  Děkuji za pomoc

  Odpovědět

 • Dobré ráno,

  16. 3. 2019 6:34:26 | Mokroš Luděk

  neumím se dostat na GEORGE,chci zaplatit a nejde se tam dostat

  Odpovědět

 • Nemohu se přihlásit do George

  9. 3. 2019 19:54:25 | jarmila nekvapilova

  Viz nadpis-.Po přechodu z 24 už jsem se na George přihlásila a odesílala jsem peněžní částky. Teď se přihlásit nelze. V čem dělám chybu?Prosím o odpověď. Potřebuji požívat

  Odpovědět

 • názor

  12. 2. 2019 15:09:02 | yveta

  Nezlobte se na mne, ale nový systém internetového bankovnictví české spořitelny je naprosto HROZNY!!! Je nepřehledný, pořád něco hledám. Např. měsíční vypisy jsem dosud nenašla. Nechápu proč jste to museli absolutně změnit. SERVIS 24 byl skvělý, plně mi vyhovoval, byl přehledný a i grafickou úpravou byl lepší. Chtěla jsem se vrátit a otevřít si jej a už jsem byla odmítnuta, že jsem přešla do George. Já jsem nepřešla, byla jsem donucena přejít!!! BUDU DO GEORGE CHODIT CO NEJMÉNĚ!!! A pokud jej budu moci změnit, tak to udělám!!!!

  Odpovědět

 • Přihlášení k George

  18. 12. 2018 7:47:19 | Mandák

  Dobrý den,
  SERVIS24 již nefunguje, jak se přihlásím na PC ke svému účtu ? Předpokládal jsem, že přihlašovací údaje zůstanou zachované, ale nenašel jsem je.
  S pozdravem
  Mandák
  (Mob: 602 142 538)

  Odpovědět

 • zatím to není funkční již týden !!!!!!

  30. 11. 2018 15:33:13 | Jozef Binka

  Nemúžu se dostat na svůj účet,. V púběhu konfigurace mi to spadne. U ostatních bank to je bez problému. J.B.

  Odpovědět

 • V jakém stavu jsou Vaše zdravé finance?

  12. 11. 2018 21:33:30 | George

  Půjčka nebo Konsolidace půjček u jedničky na Českém bankovním trhu se může hodit. Získáte tak osobní pohodu a potěšíte své blízké krásným dárkem. Tak george go ať to letí vánoce jsou za dveřmi.

  Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.