OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Česká spořitelna George Go

Česká spořitelna

Půjčka

Konsolidace půjček

Hypotéka

Aplikace George Go

George Go android

George iPhone

přihlášení

Oblíbené odkazy

Moje zdravé finance podporuje aplikace George Go

Česká spořitelna není a nemůže být jen bankou, která by se dlouhodobě uživila a prosperovala pouze z toho, že má k dispozici finance svých klientů. Asi každému průměrně vzdělanému člověku, který má alespoň minimální přehled o tom, jak dnes banky fungují, tohle musí být naprosto jasné. Konkurence je dnes obrovská a tak je velmi důležité, poskytovat klientům služby, které pro ně budou jakousi přidanou hodnotou nad rámec běžného vztahu banka – klient.

Vyzkoušejte unikátní soubor služeb moje zdravé finance

Služba Moje zdravé finance, kterou Česká spořitelna nabízí svým klientům, není jen povedeným reklamním tahem. Pokud se na ni zaměříme o něco více do hloubky, pak je jasné, že je to soubor služeb, které Vám dokáží v oblasti financí skutečně pomoci. V první řadě je k dispozici bankéř, který se nedívá se na celou Vaši finanční situaci pouze pasivně. Ale sám se aktivně podílí na jejím efektivním řešení. Jeho úkolem je zanalyzovat Vaše hospodaření a doporučit všechna reálná řešení konkrétní situace. Analýzu provádí profesionál, který však klientovi zvládne vše lidsky podat a vysvětlit. Další částí je zpřehlednění výdajů, což je praxí ověřený nástroj, jak zúčastněným otevřít oči a uvědomit si, kde jim často zbytečně protékají finance mezi prsty. Nechybí ani druhý účet zdarma nebo šance jak uspořit finance na energiích.

George Go je již k dispozici

Navíc je i tato služba funkční ve stále ještě běžícím systému Servis24, takže není třeba stahovat si ji např. do mobilu. Zároveň už je ale také dostupná v novém internetovém bankovnictví, které zanedlouho Servis24 překoná. Jedná se o George Go, což je novinka, která klientům dopřeje mnoho bonusů navíc. Již je k dispozici, stačí si ji jen vyzkoušet. Její ovládání je velmi intuitivní, není tedy s čím otálet. Navíc George Go přihlášení funguje na podobném principu jako servis24 přihlášení, což znamená, že je maximálně zabezpečeno a velmi jednoduché. Právě přihlášení a jeho bezpečnost byla mimo jiné věnována maximální priorita. Stačí už jen vyzkoušet všechny novinky, které Česká spořitelna nabízí.

A jaký je váš názor na službu Moje zdravé finance?

Napište do komentáře jestli používáte službu Moje zdravé finance, George, nebo ostatní uživatelé, vám rádi odpoví.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • zatím to není funkční již týden !!!!!!

  30.11.2018 15:33:13 | Jozef Binka

  Nemúžu se dostat na svůj účet,. V púběhu konfigurace mi to spadne. U ostatních bank to je bez problému. J.B.

  Odpovědět

 • Pirat z orliku

  21.11.2018 1:45:27 | Zdenek

  Sos plzen

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Pirat z orliku

   21.11.2018 8:08:37 | Josef

   Musim domu k pc a do prahy

   Odpovědět

   • Re: Re: Pirat z orliku

    26.11.2018 8:13:50 | Josef

    Sos plzen

    Odpovědět

 • V jakém stavu jsou Vaše zdravé finance?

  12.11.2018 21:33:30 | George

  Půjčka nebo Konsolidace půjček u jedničky na Českém bankovním trhu se může hodit. Získáte tak osobní pohodu a potěšíte své blízké krásným dárkem. Tak george go ať to letí vánoce jsou za dveřmi.

  Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.